Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Novější 1 3

Novinky z ANTEE nově na ipo.antee.cz

Datum konání: 1. 7. 2013

Vážení zákazníci,

v průběhu května jsme spustili upravenou verzi přihlašovací stránky do redakčního systému IPO (http://ipo.antee.cz), kde jsme nově přidali blok aktualit, ve kterém Vás budeme pravidelně informovat:

  • o novinkách z ANTEE
  • o nových funkcích či modulech v redakčním systému IPO
  • o zajímavých akčních nabídkách

Tyto novinky lze samozřejmě také odebírat do emailu s možností volby typu zpráv, které Vám budou zasílány.

Doufáme, že Vám tímto krokem lépe zpřístupníme informace o aktuálním dění v ANTEE a vývoji redakčního systému IPO, či novinkách ze světa internetu.

Za tým ANTEE,
Iva Fingerová

Přihlašte se k odběruPodvody s doménami v Událostech ČT

Datum konání: 25. 4. 2013

Vážení zákazníci,

začátkem měsíce dubna jsme Vás touto cestou upozornili na telefonický podvodný prodej domén. Jedná se již o několikáté kolo tohoto podvodu a konečně se o kauzu začala zajímat i média. Na ČT byla 21.4. odvysílána reportáž.

Pokud jste byli obětí tohoto podvodu, doporučujeme Vám obratem kontaktovat právního zástupce a následně se neváhejte obrátit na Policii ČR.

Za tým ANTEE,
Iva Fingerová

Reportáž České Televize
Bližší informace ke kauzeUpozornění na telefonický prodej domén

Datum konání: 10. 4. 2013

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás touto cestou varovat před telefonním hovorem cíleným na prodej domén za velice nevýhodných cenových podmínek.

Během dnešního dne nám bylo nahlášeno telefonické oslovování pracovníků obecních úřadů. Během hovoru se ve Vás volající pokouší vzbudit obavu, že si někdo chce zaregistrovat znění Vaší domény s jinou koncovkou (.com, .net, .eu, .biz, apod.) a nabízí Vám, že tomu lze předejít okamžitým objednáním domény. Tato objednávka je však za velmi nevýhodných cenových podmínek (rámcově několikanásobně vyšší, než je běžná cena domén).

Doporučujeme Vám tedy takovýto hovor ukončit co nejdříve a s ničím během hovoru nesouhlasit (riziko sestříhání zvukového záznamu).

Pokud byste si přáli domény pro jistotu zaregistrovat, obraťte se na naši zákaznickou podporu emailem na ipo@antee.cz, či telefonicky na 606 230 000.

Tým ANTEENevíte si rady s Veřejnými zakázkami?

Datum konání: 13. 3. 2013

Pro naše obecní zákazníky jsme připravili aktualizovanou verzi návodu na zadávání veřejných zakázek.

Návod popisuje základní třídění veřejných zakázek, postup při registraci Profilu zadavatele na portálu zInfo.cz, postup při registraci na Věstníku veřejných zakázek a ohlášení profilu zadavatele formulářem č.52 a nakonec postup nastavení provázání Profilu zadavatele s Vašimi webovými stránkami u společnosti ANTEE.

V případě jakýchkoliv nejasností se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu telefonicky 606 230 000, nebo emailem ipo@antee.cz

Váš tým ANTEE

Stáhněte si aktualizovaný návod na Veřejné zakázkySoukromí na Facebooku, aneb jsou Vaše osobní informace opravdu "v bezpečí"?

Datum konání: 12. 2. 2013

Na portálu Lupa.cz vyšel stručný návod, jak se bránit data-miningu, který provádí velká spousta nevinně vypadajících Facebookových aplikací.

Zde je celý článekČeský Facebook v číslech

Datum konání: 28. 12. 2012

Uvažujete o zřízení Facebookových stránek k propagaci Vaší podnikatelské činnosti? Na serveru lupa.cz vyšel velmi zajímavý článek pojednávající o chování českých uživatelů na Facebooku.

Přečtěte si celý článekJaké informace na firemním webu nesmí chybět?

Datum konání: 14. 11. 2012

Na portálu DomainQube byl publikován velmi zajímavý článek o povinně zveřejňovaných informacích na firemních webových stránkách.

Přečtěte si celý článekWeb plný tipů a rad, jak upravovat stránky v IPO

Datum konání: 30. 10. 2012

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás Návodový web, na kterém naleznete tipy a rady, jak upravovat stránky v IPO. Celý web je rozdělen do základních kategorií - Administrace, Struktura, Obsah a Vzhled, které Vám pomohou v rychlé orientaci, abyste odpověď na svůj dotaz nalezli co nejrychleji.

Doufáme, že Vám Návodový web pomůže při práci na Vašich webových stránkách.

Pokud nenajdete odpověď na Váš dotaz, neváhejte kontaktovat náš Hot-Line (telefonicky: 606 230 000, či e-mailem ipo@antee.cz), který je Vám k dispozici každý pracovní den mezi 8:00 a 17:00.

Tým ANTEE

Přejít na Návodový webSpráva obchodně úspěšného webu

Datum konání: 15. 11. 2011

V dnešní době lze říci, že téměř každý subjekt či organizace je na internetu. Tyto subjekty mají své internetové stránky, od kterých něco očekávají. Firmy většinou chtějí získávat nové zákazníky, obce potřebují splnit zákonné povinnosti, sportovní kluby chtějí prezentovat své výsledky či fotografie atd. Tato očekávání nazýváme cíly. Každý majitel internetové prezentace chce, aby jeho stránky plnily stanovené cíle.
Málokdo si však uvědomuje, že průběžné dosahování stanovených cílů vyžaduje odbornou a systematickou práci. Je to dáno hlavně skutečností, že dnešní internetová doba je silně konkurenční.

Správa obchodně úspěšného webuNový vzhled Zákaznického informačního servisu

Datum konání: 8. 4. 2011

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás informavali o grafické a strukturové inovaci portálu ZIS. Věříme, že změnou grafiky a uspořádání webu se portál Zákaznického informačního servisu stane ještě lepším pomocníkem.

Dále bychom Vás chtěli informovat o novém článku, který byl na portálu publikován. Jelikož běžného uživatele internetu v současnosti ohrožuje množství nebezpečných aplikací, zvolili jsme téma "Bezpěčnost užívání internetu". Tento článek se snaží přiblížit situaci, které každodenně čelí každý z nás a navrhuje doporučené postupy, jak se nejlépe bránit možné ztrátě dat, úniku osobních informací, apod. celý článek je k dispozici na této adrese, kterou naleznete níže.

Zároveň byla nejdůležitější část článku otištěna v časopise Moderní obec (duben 2011).

S pozdravem a přáním příjemného čtení,

Tým ANTEE

Bezpečné užívání internetuNovější 1 3